Чому болить спина?

Чому болить спина?

Відповідь на це запитання шукає, на жаль, чимало людей. Больові відчуття у спині час від часу виникають у всіх, незалежно від віку, виду діяльності чи способу життя. Вони приносять чимало клопоту і не дають повноцінно займатись своїми справами. Проте, знаючи причину болю в спині, можна швидко позбутися його. Розглянемо основні випадки, чому болить спина.

1. Захворювання хребта та хрящової тканини.
Найпоширенішою причиною больових відчуттів у спині є різноманітні захворювання хребта та хрящів. Це остеохондроз, сколіоз, міжхребцева грижа, остеоартрит та ряд інших подібних хвороб. У такому випадку потрібно звернутись до лікаря, котрий призначить відповідний метод лікування. В більшості випадків пацієнту рекомендують пройти курс фізіотерапії, зокрема, відвідувати сеанси лікувального масажу. В комплексі з іншими методами лікування масаж дає чудові результати.

2. Травми.
Пошкодження спини внаслідок травмування теж час від часу нагадують про себе. Навіть дуже давні травми можуть бути причиною того, чому болить спина. Тут також потрібна консультація фахівця, який визначить, чи нема ускладнень, а також порадить, як позбутись цієї проблеми. Гаяти час не варто, адже ситуація може погіршуватись.

3. Малорухливий спосіб життя
В еру високих технологій та автоматизації більшості процесів люди ведуть сидячий спосіб життя, годинами працюють за комп’ютером та майже не ходять пішки. Це негативно впливає на стан здоров’я, зокрема, служить причиною болю у спині. З метою профілактики варто час від часу влаштовувати невеличкі перерви на робочому місці і робити розминку. Якщо ж ситуація складніша і біль набув хронічного характеру, варто зайнятись спортом або ж записатись на сеанси масажу. У такий спосіб ви не лише позбудетесь неприємних відчуттів, а й оздоровите організм в цілому.

4. Надмірні навантаження на м’язи спини
Важка фізична праця – це випробування для спини. Зміщуються хребці, подразнюються нервові закінчення, м’язи перебувають у підвищеному тонусі. В такому випадку теж виникають болісні відчуття. Щоб зняти їх, необхідно зменшити фізичні навантаження, а також звернутись до одного з методів фізіотерапії. Найприємнішим із них є масаж, він знімає напруження у м’язах та зміцнює їх.

5. Взуття на високих підборах.
Краса, звісно ж, потребує жертв, але тільки не за рахунок здоров’я. Жінки обожнюють взуття на високих підборах і це дійсно гарно, проте інколи внаслідок цього виникають проблеми зі спиною. Варто чергувати підбори та взуття з низькою підошвою, ввечері роботи масаж ніг та розслаблюючі ванни, а також купувати те взуття, у якому зручно, а не лише красиво.
Піклуйтесь про своє здоров’я та не забувайте, що все добре в міру.

 

Якщо ж вас турбує біль в спині – ви можете записатися до нас на масаж.

Залишити відповідь