Чому болить поясниця?

Чому болить поясниця?

Що таке біль у попереку, знає кожна друга людина. Хронічні або ж симптоматичні больові відчуття завдають дискомфорту, а інколи захоплюють зненацька, сковують рухи і не дають нормально працювати. То чому болить поясниця? Лікарі виокремлюють декілька найбільш ймовірних причин.

1. Захворювання внутрішніх органів.
Коли є порушення у роботі внутрішніх органів, не завжди біль відчувається в проблемній зоні, інколи він виникає у сусідніх органах або ж у м’язах. Біль у поясниці може бути сигналом про хвороби нирок, яєчників, сечового міхура чи кишечника. Якщо больові відчуття супроводжуються іншими симптомами, наприклад, високою температурою чи нудотою, варто звернутись до лікаря. У таких випадках біль у попереку пройде, коли ви усунене його причину.

2. Захворювання хребта і м’язів спини
Сколіоз, остеохондроз, спондилоартроз, міжхребцева грижа та інші хвороби, пов’язані з проблемами хребта, є причиною того, чому болить поясниця. Зазвичай лікарі призначають комплексне лікування, в яке входить масаж спини. Регулярне відвідування сеансів масажу, помірні фізичні навантаження та гімнастика дають відчутні результати, головне не зупинятись на досягнутому і час від часу відвідувати свого лікаря.

3. Чому болить поясниця у жінок
Жінки відчувають біль у попереку дещо частіше, ніж чоловіки. Це трапляється під час вагітності, коли м’язи спини перебувають у постійному напруженні і навантаження на них підвищується. Також жінок турбує біль у поясниці під час менструації, що пов’язано зі змінами у функціонуванні організму. Ще один випадок, коли виникає біль – це післяпологовий період. Організм відновлюється, тазові кістки повертаються в нормальне положення, відбувається перебудова гормональної системи, тому така ситуація є цілком нормальною. Перераховані причини больових відчуттів є тимчасовими і не потребують лікування. Проте можна полегшити їх за допомогою масажу, який допоможе розслабитись та швидше подолати дискомфорт.

4. Вікові зміни
З віком кістки та м’язи втрачають свою еластичність, організму потрібно більше часу, щоб повернутись у форму після фізичних навантажень, а заняття спортом даються важче. Тому у літніх людей часто болить поясниця. Щоб позбутись цього неприємного відчуття і бути в формі незалежно від віку, варто вести здоровий спосіб життя, виконувати помірні фізичні вправи, а також час від часу відвідувати сеанси лікувального масажу.
І головне: дбати про свій організм потрібно в молодості, і він обов’язково віддячить вам чудовим самопочуттям.

 

Якщо ж у вас болить поясниця і ви проживаєте у Львові – записуйтесь до нас на масаж.

Залишити відповідь