Як допоможе масаж при болях в шиї, спині та попереку

Як допоможе масаж при болях в шиї, спині та попереку?

Масаж – це один з найприємніших методів лікування опорно-рухового апарату. Не варто недооцінювати його роль, адже у виконанні досвідченого майстра така процедура може усунути біль у спині чи біль у попереку, усунувши причину його появи.  Якщо болить спина, найчастіше це наслідок хронічного м’язового спазму. Якщо ви щоденно виконуєте одну і ту ж фізичну роботу, залучаючи одні й ті самі групи м’язів, може виникнути таке неприємне явище. А якщо з’являється ще й провокуючий фактор, наприклад, протяг чи різне фізичне навантаження, відчувається різкий біль у спині. Лікування не варто відкладати у довгий ящик, а одразу йти до лікаря, адже натомість ситуація погіршуватиметься щодня.

Болить спина між лопатками. Болить шия

Лікувальний масаж спини медики призначають практично всім, хто має захворювання хребта чи спинних м’язів, відчуває болі в спині між лопатками, або ж пульсуючий біль у шиї чи попереку , адже це ефективна процедура, яка не має побічного ефекту і не чинить додаткового навантаження на організм. Також лікарі рекомендують масаж при остеохондрозі шийного відділу. Вправні руки масажиста добре розбивають сольові відкладення на хребцях та розробляють шийні м’язи.

Масаж спини знімає надлишковий тонус м’язів та зв’язок і підвищує їх еластичність, стимулює синтез тканинних гормонів та біологічно активних речовин, покращує кровообіг і налагоджує обмінні процеси в організмі. Уже після кількох сеансів ви відчуєте значне полегшення, зникнуть неприємні відчуття при різких рухах, ви будете менше втомлюватися, а знайомий багатьом біль в шиї при повороті голови поступово зникне.

Сеанси масажу корисні всім без винятку, адже це найкраща профілактика проблем зі спиною у майбутньому. Та особливо цю процедуру рекомендують людям, котрі щоденно мають важкі фізичні навантаження, підіймають чималу вагу, багато годин поспіль знаходяться на ногах або ж, навпаки, майже весь день сидять перед монітором комп’ютера. Остання ситуація зустрічається доводі часто, і хоч фізичних навантажень немає, але через статичне положення з’являється біль у шиї та потилиці, а також біль у попереку.

Ми живемо в шаленому ритмі, коли подбати про своє здоров’я до появи болю нема часу. Але хто ж відмовиться від сеансу масажу? Це чудовий спосіб провести приємно час, відпочити, розслабитись, а також зробити корисний подарунок своєму організму.

Залишити відповідь