Гарна постава без сутулості

Гарна постава без сутулості: як цього досягти

Сутулість зустрічається у переважної більшості сучасних людей. Та всім без винятку хочеться мати гарну поставу і виглядати привабливо. До того ж, правильна постава – це не лише красиво, це перш за все, здорова спина. Щоб досягти цього, потрібно працювати над собою та стежити за поставою змалечку.
Сутулість – проблема родом з дитинства.
Основи здоров’я закладаються ще в ранньому віці. Це ж саме стосується і постави, недаремно вчителі в школі стежать за тим, як сидять учні. За шкільною партою формується правильна постава, а неправильне положення під час сидіння чи нехтування елементарними правилами – це початок проблем зі спиною. Батьки повинні стежити за тим, щоб дитина вела рухливий спосіб життя, достатньо часу проводила на вулиці, носила зручний та в міру навантажений портфель, мала зручне взуття і спала та жорсткому, призначеному спеціально для дітей матраці. Ці елементарні рекомендації є фундаментом для формування гарної постави.
Йога, гімнастика і масаж: все заради правильної постави
Виправити поставу можна і в дорослому житті. Для цього потрібно виконувати певні фізичні вправи або ж відвідувати сеанси масажу. Чудово допомагають заняття йогою – асани, тобто вправи, вимагають рівно тримати спину і тривалий час знаходитись у правильній позиції. Зазвичай спершу заняття даються важко, але з часом вони приносять хороші результати – виправляють поставу, допомагають позбутись болю в спині та попереку, покращують загальне самопочуття.
Ще один спосіб – це лікувальна гімнастика. Регулярно виконуючи комплекс спеціальних вправ, можна позбутись сутулості, покращити стан серцево-судинної системи, та повернути м’язам еластичність. Які саме вправи потрібно виконувати, має порадити ортопед або вертебролог, адже кожен випадок індивідуальний і потребує відповідного підходу.
Якщо ж заняття спортом вам не до вподоби, для боротьби з сутулістю чудово підійде масаж спини. Досвідчений фахівець володіє спеціальною технікою, котра спрямована на виправлення постави і приносить помітні результати. Масаж вирішує і ряд інших проблем: зміцнює хребет і м’язи, знімає напруження, покращує загальний стан організму.
І, звісно, найголовніше у випадку з неправильною поставою – вчасно звернути увагу на проблему та якомога швидше взятись за її вирішення.

Залишити відповідь