Схуднення за допомогою масажу: міф чи реальність

В погоні за бездоганними формами жінки випробовують на собі безліч способів схуднення: виснажливі тренування та не менш виснажливі дієти, вживання спеціальних препаратів і навіть хірургічне втручання. А так хочеться без зусиль позбутись зайвих кілограмів. І це дійсно можливо. Серед всіх шляхів до стрункого тіла найприємнішим є масаж для схуднення.

Процедура буває трьох видів:

  • апаратний масаж;
  • масаж руками;
  • масаж банками.

Кожен з цих видів має свої переваги і особливості, відрізняється за тривалістю сеансу, технікою та вартістю. Та який би ви не обрали, результат вас приємно потішить.

Антицелюлітний масаж: струнке тіло без турбот

Масаж для схуднення – це делікатний і дієвий спосіб боротьби з целюлітом. Зрозуміло, що для помітного ефекту потрібно регулярно відвідувати сеанси масажу, але це приємніше і безпечніше за всі відомі методи.

Відвідуючи сеанси масажу для схуднення у Львові, можна позбутись жирових відкладень в зоні талії, стегон, сідниць, живота. Перевага такого способу в тому, що вплив відбувається локально, тобто саме в тих місцях, де є проблема. Завдяки цьому можна за короткий проміжок часу досягнути гарних результатів.

Ще однією беззаперечною перевагою є те, що масаж тонізує шкіру, підтягує її, зменшує розтяжки. Це дуже важливий момент при схудненні. При решті методик спершу спалюють жирові клітини, а потім займаються підтягненням шкіри. У випадку з масажем все відбувається в комплексі.

Масаж для схуднення і для здоров’я

Зайві кілограми – це завжди проблеми зі здоров’ям. Люди з надмірною вагою страждають захворюваннями серця, травної системи, опорно-рухового апарату. Тому боротись з надлишковим жиром потрібно не лише заради краси, а в першу чергу – заради здоров’я.  

Антицелюлітний масаж у Львові позитивно впливає на організм:

  • зникають болі у спині і головні болі;
  • покращується загальне самопочуття і настрій;
  • підвищується працездатність та імунітет;
  • разом з надлишковими жировими відкладеннями виходять токсини та інші шкідливі речовини;
  • проходить стрес і хронічна втома.

Резюмуючи, варто відзначити, що для найкращого ефекту потрібно боротись з целюлітом комплексно. Та замість дієт достатньо правильного харчування, а замість тренувань – рухливого способу життя. В поєднанні з масажем це вірний шлях до стрункого тіла та здорового організму.  

Бажаєте дізнатись більше та підібрати масаж для схуднення? Телефонуйте!

Залишити відповідь