Спортивний масаж

Спортивний масаж

спортивний масаж у Львові

Ті, хто займається спортом, добре знайомі з відчуттям крепатури та втоми у м’язах. Спортивний масаж покликаний зняти ці симптоми та відновити організм. Також дана процедура підвищує працездатність, служить профілактикою травм та хвороб опорно-рухового апарату, покращує загальне самопочуття. Розрізняють два види спортивного масажу – попередній і відновний.

Попередній масаж корисний перед тренуванням або ж безпосередньо перед змаганнями. Він зміцнює нервово-судинну та дихальну системи, покращує стан нервово-м’язового спортивний масаж у Львові  апарату, запобігає появі травм. Окрім того, в залежності від виду спорту масаж буває тонізуючим або ж заспокійливим.

Відновний спортивний масаж необхідний після сильних фізичних та емоційних навантажень. Він проводиться в перервах між тренуваннями та змаганнями задля того, аби зняти втому і біль у спині, підтримати спортивну форму та підвищити стійкість організму.

В разі спортивних травм допоможе комплексна реабілітація, в ході котрої використовуються декілька видів масажу таких як: Лікувальний масажоздоровчий масаж, масаж рук та ніг та інші для швидшого відновлення організму та повернення до тренувань. Відвідати ви можете в нашому салоні. Досвідчений масажист використовує спеціальну техніку для відновлення організму, в яку входить апаратний лімфодренаж. У нас на спортивний масаж ціна ціна в середньому 300 грн.

Записуйтесь, щоб відчути на собі неймовірну силу цього масажу.

Якщо вас цікавить спортивний масаж, залиште заявку у формі поряд. Ми зв'яжемося, щоб надати консультацію або записати на сеанс. Діагностика та консультація - безкоштовно