Пресотерапія та лімфодренаж

Пресотерапія та лімфодренаж

Пресотерапія – це сучасна процедура, спрямована на корекцію контурів тіла. Вона вирішує такі проблеми як целюліт, набряки та в’ялість шкіри. Середня ціна пресотерапії 300 гривень, а її ефективність дорівнює десяти сеансам мануального масажу. Процедура передбачає вплив на тіло потоками повітря під високим тиском. В результаті покращується кровообіг та обмін речовин у шкірі, вона стає пружною та еластичною, зникають ознаки целюліту. Пресотерапія у Львові уже здобула популярність завдяки помітним результатам вже після першого сеансу.

пресотерапія у львові

Схожими властивостями володіє лімфодренаж. Це метод фізіотерапії, котрий спрямований на виведення зайвої рідини та продуктів обміну, котрі накопичуються під шкірою . Він покращує циркуляцію лімфи, розширює судини та знімає напруження в м’язах. Лімфодренажний масаж у нашому салоні виконується за допомогою сучасного обладнання та під наглядом досвідченого фахівця.

Великим успіхом користується лімфодренаж ніг, адже саме на нижні кінцівки найбільше навантаження, що призводить до венозних захворювань. Щоб позбавити себе від цим та багатьох інших проблем зі здоров’ям, записуйтесь на лімфодренаж у Львові до нашого майстра. До того ж, ціна лімфодренажу у нас найнижча, а якість процедури бездоганна.

Також Ви можете вибрати інші види масажу такі як: лікувальний масажспортивний масаж, масаж рук та ніг, оздоровчий масаж та інші.

Якщо вас цікавить пресотерапія чи лімфодренаж, залиште заявку у формі поряд. Ми зв'яжемося з вами, щоб надати консультацію або записати вас на сеанс. Діагностика та консультація - безкоштовно