Масаж банками

Масаж банками

масаж банками у Львові

Масаж банками – це корисна процедура, котра покращує приток крові та кисню до проблемних зон. Для проведення процедури використовуються спеціальні банки, в яких утворюють знижений тиск. В результаті шкіра та тканини, які знаходяться під нею, легко втягуються під банку. Далі банка рівномірно пересувається по проблемній ділянці, не розриваючи вакуум. В результаті такої процедури шкіра зміцнюється, стає пружною та гладенькою.

Масаж банками покращує циркуляцію крові та лімфи, стимулює обмін речовин та служить профілактикою застійних явищ під шкірою, сприяє виведенню черещ шкіру токсинів і шлаків, нормалізує водний баланс шкіри.

Також рятує масаж банками від целюліту. Ефект вакууму руйнує жирові скупчення під шкірою, стимулює верхні шари епідермісу, а також покращує лімфоток і циркуляцію крові. Такий вид масажу є одним із дієвих способів позбавитись від целюліту, покращити стан шкіри та самопочуття в цілому.

Відвідати масаж банками у Львові ви можете, записавшись на сеанс до нашого спеціаліста. Високоякісне обладнання, новітні методики та досвід майстра у сукупності дають можливість досягти чудового результату. Телефонуйте до нас, щоб подарувати собі приємну та корисну процедуру у вигляді масажу.

Якщо вас цікавить масаж банками, залиште заявку у формі поряд. Ми зв'яжемося з вами, щоб надати консультацію або записати вас на сеанс. Діагностика та консультація - безкоштовно