Лікувальний масаж

Лікувальний масаж

Лікувальний масаж у Львові

Втома, стреси, малорухливий спосіб життя дають про себе знати у вигляді болю. Найчастіше больові відчуття внаслідок таких чинників виникають в голові, шиї та спині. Також пацієнти скаржаться на біль у попереку, ногах та руках, який є результатом надмірних фізичних навантажень, поганого кровообігу чи давніх травм.

Так чи інакше біль заважає в повній мірі насолоджуватись життям, а інколи він і зовсім нестерпний. Порятунок від таких неприємних відчуттів – лікувальний масаж.

У Львові дану процедуру проводить досвідчений фахівець Стеценко Павло. Відвідуючи сеанси нашого майстерного масажиста, ви оздоровите організм і будете почуватися значно краще.

Лікувальний масаж спини знімає напруження в м’язах, яке виникає через навантаження на хребет, допомагає розслабитись, покращує поставу і бадьорить. Також допомагає лікувальний масаж при остеохондрозі, він покращує мікроциркуляцію крові, зміцнює м’язовий корсет і знімає запальні реакції. Якщо ж вас турбують болісні відчуття у кінцівках, допоможе лікувальний масаж ніг. Майстер розслаблює м’язи та впливає на точки, котрі відповідають за біль. Процедура у нас не лише ефективна, але й доступна, адже на лікувальний масаж ціна ціна починається від 250 гривень за сеанс.

Якщо вас цікавить лікувальний масаж, залиште заявку у формі поряд. Ми зв'яжемося, щоб надати консультацію або записати на сеанс. Діагностика та консультація - безкоштовно