Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж

Антицелюлітний масаж – це сукупність технік у вигляді вібрацій, натисків та розтирання, які виконуються в зонах тіла з ознаками целюліту. Наш кваліфікований майстер проводить процедури на гомілках, животі, талії, стегнах та сідницях. Саме в цих зонах найчастіше накопичуються підшкірні жирові відкладення.

Наш салон пропонує декілька видів антицелюлітного масажу у Львові. Один із найпопулярніших – це антицелюлітний масаж банками. Він передбачає вакуумний вплив на жирові тканини та подразнення рецепторів шкіри. Під дією вакууму покращується кровообіг та зникають набряки судин, шкіра стає пружною на приємною на дотик, а головне – можна забути про неприємні целюлітні вузлики.

Це одна дієва процедура, котру проводять у нас – апаратний антицелюлітний масаж. Він проводиться за допомогою спеціального обладнання, яким керує фахівець. Такий вид масажу дає зможу швидко та безболісно позбавитись від жирових скупчень під шкірою. Окрім того, він надзвичайно корисний для здоров’я, адже покращує роботу лімфатичної системи, покращує мікроциркуляцію крові, виводить продукти життєдіяльності клітин і шлаки, а також ефективно усуває набряки. Звертайтесь, адже у нас найпривабливіші ціни на антицелюлітний масаж.

Якщо вас цікавить антицелюлітний масаж, залиште заявку у формі поряд. Ми зв'яжемося з вами, щоб надати консультацію або записати вас на сеанс. Діагностика та консультація - безкоштовно